DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

World of Warcraft

Addony
 

Quest History

Jak už lze z názvu vyčíst Quest History patří mezi WoW addony ukládající historii všech provedených questů a všecny informace s nimi spojené, jako je počet XP, goldů, rewardy, pozice atd…
Download  (51.539 kB)

 

Quest Announcer

Quest Announcer je užitečný group addon na sledování (nebo spíše oznamování) stavu a průběhu vykonávání questů.
Download  (123.322 kB)
 

Tip Buddy

Tip Buddy je rozšíření herních tooltipů, patří tedy mezi WoW addony poskytující mnoho důležitých informací o mobech, hráčích, itemech a vůbec o všem co tooltip má.
Download  (81.639 kB)
 

Titan Panel (Gathered)

Titan Gathered je rozšíření do Titan Panelu shromažďující informace o všech důležitých materiálech využívaných v různých profesích i povolání. Všechyn materiály jsou setříděny do skupin které se dají zapínat a vypínat stejně tak jako jednotlivé materiály.
Download  (15.023 kB)
 

OmniCC

OmniCC je jednoduchý addon, díky kterému můžete nastavit způsob zobrazení cooldownů ve hře.
Download  (21.508 kB)
 

Metamap

Metamap je brilantní náhrada originálního nástroje mapy ve hře. Není možné tento addon dokonale popsat, protože obsahuje strašnou spoustu funkcí a možností nastavení.

Zmíním se jen opravdu o několika z nich – jako je například možnost nastavení velikosti mapy, její pozice či průhlednosti, zobrazování koordinátů pozice v obou formátech, ukládání důležitých značek a poznámek za pomoci grafických symbolů, topoligcké navigace k bodu na mapě atd..

Download  (4799.703 kB)
 

Arc HUD 2

Arc HUD2 patří mezi velmi užitečnější addony, protože zajišťuje zobrazení těch nejdůležitějších informaci (jako je např.množství života, many, combo pointů, rage, jméno targetu atd.) uprostřed obrazovky stejně jako např. v kokpitu pilota.
Download  (244.429 kB)
 

Mob Info 2

Mobinfo je addon poskytující mnoho důležitých informací o mobech a oponentech jako je například množství celkového života, many, DPS, celkové DMG, loot atd.
Download  (201.189 kB)
 

Quest Guru

Quest Guru nahrazuje originální okno quest logu hry a přidává do něj několik informací navíc.
Download  (119.37 kB)
 

AtlasLoot Enhanced

AtlasLoot Enhanced je addon umožňující hledání věcí padajících s BOSSů a všech důležitých věcí, keré máte stále poruce.
Download  (1121.259 kB) 

FuBar

FuBar je addon patřící do stejné kategorie jako Titan panel, proto není potřeba k popisu tohoto velmi populárního addonu cokoliv dodávat.
Download  (240.693 kB) 

Sil HUD

Sil HUD je dlší addon umožňující velice zajímavý strategický náhled všech náležitých atributů boje jako je život, mana, comba, energie, rage atd. tam kde je nejvíce soustředěn zrak hráče, přímo uprostřed obrazovky.
Download  (204.002 kB) 

Nauticus

Nauticus je velice zajímavý addon sledující pohyb vzducholodí (Zeppelinů) a zobrazuje jejich pozice na mapě.
Download  (249.055 kB) 

Gatherer

Tento addon hlavně ocení ti hrači, kteří těží rudu, sbírají kytky, nebo vybírají poklady.
Download  (455.382 kB) 

WIM

WIM (WoW Instant Messengfer) je addony poskytující konfort chatováni stejně jako u jiných messengerů pro klasické platformy Windows či Linux.
Download  (691.553 kB) 

Rating Buster

Rating Buster je addon na porovnávání výsledného ratingu statů na itemech.
Download  (426.136 kB) 

Cartographer

Cartographer je addon upravující herní mapy. Přidává mnoho užitečných funkcí a prvků napomáhající lépe se zorientovat v klasické mapě, uvnitř instancí a v neposlední řadě v Battlegroundech.
Download  (847.5 kB) 

Bagnon

Bagnon je addon, který spojuje všechny batohy do jednoho primárního oka, kterému lze nastavit barvu, velikost, velikost políček, průhlednost a mnoho dalších užitečných vlastností. Addon je aplikován i na okno banky.
Download  (53.708 kB) 

Equip Compare

Equip Compare je velmi jednoduchý ale užitečný addon na porovnávání momentálně používaného equipu (vybavení např. používané zbraně, oblečení atd.)

Download  (28.125 kB) 

Bartende 3

WoW addon Bartender 3 – vřele doporučuji každému, kdo postrádá variabilitu originálních navigačních panelů.
Download  (196.335 kB) 

Quest Helper

Quest Helper je WoW addon který napomáhá efektivně organizovat questy, graficky znázorňuje na mapě místa NPC kde jsou questy nabrané, místa kde se plní jednotlivé úkoly z questů a v neposlední řadě ukazuje virtuální cesty určující optimální pořadí a směr provádění.
Download  (4358 kB)

SWS stats

SWS stats je addon počítající celkové damage skupiny, raidu ale i jednotlivce. SWS stats dokáže rozlišovat a filtrovat skoro všechny druhy a typy damage, vytvářet účelné statistiky a posílat réporty ostatním hráčům.
Download  (186.06 kB) 

Item Rack

ItemRack je addon díky kterému lze naprosto jednoduše cokoli zaměnit za cokoli jedním klikem myši a nebo stisknutím jedné klávesy! Mluvím teď o přeequipování chceteli o přezbrojení všech částí výbavy, celého setu, nebo jednotlivých částí jako je zbraň, prsten, trinket atp..
Download  (36.113 kB) 

HK counter

HKCounter je skvělý addon pro všechny příznivce PvP. Shromažďuje statistiky o každém Battlegroundu a vytváří perfektní historii ze všech vyhraných/proh­raných/nedokon­čených BG, které se dají filtrovat a třídit.
Download  (36.113 kB) 

X - Pearl

X-Perl změní k nepoznání polovinu celkového vzhledu grafického rozhraní hry. Nahradí zobrazení zameřeného cíle (targetu), zobrazování skupin, raidu, cíl cíle (target->targetu), zobrazení okna peta, prostě vše co je v originální hře tak ohavné ;)
Download  (591.999 kB) 

Titan Panel

Titan Panel bezesporu patří mezi nejpoužívanější WoW addony a je geniální řešením zobrazení nejrůznějších informací pod jednou střechou, a to formou informační lišty a padacího menu.
Download  (811.326 kB) 

Auctioneer Advenced Suite

Kdo by neslyšel o addonu Auctioneer, nová verze s příchodem patche 2.3.3 donutila vývojáře k větším změnám a tak byla vydána první Beta verze s názvem Auctioneer Advanced Suite 5.
Download  (3088.167 kB) 

Auctioneer Classic Suite

Auctioneer Classic Suite je předchůdcem verze Auctioneer Advanced Suite do příchodu patche 2.3.3 WoW addony jako je Auctioneer přispívají k podporování obchodování ve hře.
Download  (2904.949 kB) 

Grid

Grid je velmi užitečný addon pro healery. Zobrazuje hráče v dosahu které je možné healovat, jejich staty, dotky, aggro a mnoho dalších velmi užitečných informací pro úspěšný heal.
Download  (383.537 kB) 

CT mail

Konec vybírání emailboxu položku po položce! CTmail doáže vybrat všechny položky poštovní schránky najednou jedním klikem myši! Dokáže toho mnohem víc, například vybírat jednotlivé položky bez prohlížení s podržením klávesy CTRL, pamatuje si jména recipientú a nebo rozeslat hromadný email.
Download  (36.812 kB
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek