DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

World of Warcraft

WOTLK

Bylo tomu pět let od dob dědice trůn ve zmizelém Lordaeronu po zamrzlých pustinách v Northrendu; pět let od Arthasovo bezbožném spojení s Ner'zhulem, který zrodil vzestup k jednomu z nejmocnější, pokřivených a špatných bytostí, které čelilo tváří světa; pět let znepokojený a mlčící předtuchy. Ještě, rozsáhlejší temnota může rozšiřovat povrch v Northrendu, do kterého z břehů nikdo nepřišel… až do teď. Lich King povstal, a jeho síly jsou v pohybu. Jak vyhlídky na klid se má zatemnit a mračna nadcházející bouře plní oblohu, hrdinové Azerothu se shromažďují pod bitevním opotřebovaný prapor a čelí Pohromě ještě jednou. Brzo svět zjistí, co to znamená způsobit hněv jednoho opravdového krále….

 

Celili jste ohni z Blackorck Mountain, společným hlubinám děsivého Qiraji a navracejícímu vítězství, čelili jste démonům Plamenné Legii. Už teď je vaše největší dobrodružství zahájené. World of Warcraft Wrath of the Lich King (Hněv krále Lichu) přidává spoustu epického obsah k existujícímu hernímu světu. Hráči dosáhnou další úrovně síly, prozkoumávat obrovský kontinent a bojovat s dalšími hrdiny na velké úrovni, aby určili osud Azerothu. Čím víc se přibližujete k severu, tím nebezpečnější bude vaše cesta.

 

Celkový přehled

 Zvládněte nekromantické síly Death Knighta - World of Warcraft první postavu.

 Nový kontinent: Northrend.

 Questy na 80 úrovni, získávání nových silných schopností a talentů po cestě.

 Nová profese: Inscription.

 Grafická úprava.

 Nové dungeony a raidy.

 Nové battlegroundy a světové PvP.

 Budete čelit novému kontinentu Northrend, ledový trůn krále Lichu.

 Přeměnte vášeho hrdinu k novému povolání na přání, včetně nových účesů a tanců.

 Prozkoumejte nebezpečné nové dungeony naplněné s některým z nejsmrtelnějších kreatur - a největší poklady - na Azerothu.

 A mnohém, mnohem víc...

 

Nové povolání

První povolání ve hře, za kterého můžeš hrát je hrůzostrašný rytíř smrti, který ovládá sílám blood, frost a unoholy runám. Navíc, každé povolání ve hře se může naučit silná nová kouzla a schopnosti jejich vlastní, jak hlavní věc byla zvednutá úroveň na 80.

 

 

Neobjevený kontinent: Northrend

Přes důvěrně břehy Kalimdoru a Eastern Kingdoms, zamrzlé pustiny přilákávají do Northrend. Připravujte se prozkoumat masivní nový kontinent ještě větší než Outland.

 

Nové dungeony

Wrath of the Lich King spoléhá se na inovace, které přinesl Burning Crusade k World of Warcraft dungeony a raid hry. Včetně heroic dungeonů pro 5 lidí, všechny raidy nyní vstoupí na variantu 10 lidí a 25 lidí, každá nabízející nezávislé změny a odměny. Northrend a jeho bohatá historie slouží jak horizont pro setkání, která jsou víc intenzivní, zábavnější a více odvážný než cokoli před tím.

 

Nové kadeřnictví

Dostaňte nové stylového kadeřníka vlasů na vaší cestě do Northrendu, nebo si nechte narůst vousy, aby pomáhali držet vaši tvář teplou v chladném podnebí. Můžete nyní upravovat vybrané obličejové rysy v nedávno otevřených kadeřnictví okolo Azerothu a Outlandu.

 

Nová profese: Inscription

Měli jste několik týdnů vyzkoušet inscription v Echoes of Doom patch, kde se nacházejí mnoho piktografů a přísad zanechaných ve Wrath of the LIch King. Jestliže se chcete naučit víc k této nové profesi, tak se podívejte na novou stránku o profesi Inscription.

 

Nové úspěchy

Navíc k ryjící do nových questů, kontinentů, a dungeonů v Northrendu, budou hráči také schopný vydělávat stovky nových úspěchů ve Wrath of the Lich King spolu s novými tituly a dalších herních odměnách. Více se dozvíte na odkazu Hlavní úspěchy.

 


 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek